Как сделать культиватор к минитрактору своими руками

Agrarus.ru. Фермеру в помощь! | Автор топика: Agrarus.ru.

Президент России отметил вклад Ростсельмаш в экономическом сотрудничестве с Казахстаном: http://www.agronews34.ru/#! Президент-России-отметил-вклад-Ростсельмаш-в-экономическом-сотрудничестве-с-Казахстаном/cjds/55fc5c590cf2f0ed7a1a5400 Агроновости Волгоград Агроновости Волгоград, АгроНовости34, agronews34 www.agronews34.ru

Tags: Как сделать культиватор к минитрактору своими руками

культиватор для минитрактора своими руками в работе.

культиватор для минитрактора из мотоблока своими руками ...

УНИВЕРСАЛЬНИЙ КУЛЬТИВАТОР ДЛЯ МИНИТРАКТОРА ИЗ ...

Agrarus.ru. Фермеру в помощь! | Автор топика: Agrarus.ru.

Комплекс для деструкції (ПЖО)
Спеціально розроблений комплекс використовується для деструкції сільськогосподарських культур, нетоксичний для людини, не накопичується в ґрунті, рослинах; не впливає на смак і запах вирощеної продукції.
Пожнивні залишки як добриво складаються з води на 15% і органічної речовини на рівні 80%. Вміщені в пожнивних залишках целюлоза, пентоза, геміцелюлоза і лігнін є енергетичним матеріалом для грунтових мікроорганізмів, а продукти їх деструкції - будівельним матеріалом для лабільного гумусу, який поліпшить властивості грунту і знизить внесення мінеральних добрив.
У середньому, при врожайності 30 ц/га пожнивні залишки містить 75 кг азоту, 35 кг фосфору, 90 кг калію, 0, 375 кг бору, 0, 225 кг міді, 2, 25 кг марганцю, 3 кг цинку.
Але не варто забувати про те, що пожнивні залишки в грунті при розкладанні виділяє ваніліновий, кумарову і бензойну кислоти, які інгібують ріст рослин, тобто затримують ріст коренів, порушують обмін речовин, викликають хлороз у рослин. Для того щоб уникнути такого негативного впливу на рослини, фахівці рекомендують проводити закладення соломи за 6 - 8 місяців до посіву культур.
Але завдяки препарату деструктор органіки розкладання рослинних залишків прискорюється практично втричі, тобто за 6 - 8 тижнів. Завдяки консорціуму живих мікроорганізмів, який міститься у препараті, розкладання целюлози проходить набагато швидше за рахунок грибів актиноміцетів і целюлозоруйнівних бактерій.
Використання препарату покращує фізико-хімічні властивості грунту, в т.ч. і структурний стан.
Обумовлено це тим, що інтенсивна переробка пожнивних залишків мікроорганізмами постачає грунт органічними речовинами і має такий же вплив на гумусоутворення, як і підстилковий гній. Препарат пригнічує розвиток таких хвороб як кореневі гнилі, сірі і біла, фузаріоз, аскохітоз, макроспоріоз, фітофтороз та ін.
Ембіоник (Деструктор ПЖО) - створений на основі грибів актиноміцетів (Streptomyces, Streptosporangium, Micromonospora, Actinomadura) і целюлозоруйнівних бактерій (Cellvibrio, Cytophaga, Sporocytophaga, Myxococcus). Руйнуючи целюлозу та інші біополімери, вони є їх симбіонтами. Тут вбачається деяка паралель з грибами, серед яких лише неміцеліальні дріжджі також здатні жити в анаеробних умовах. Передбачається що менш ефективний анаеробний тип метаболізму успішний при більшій відносній поверхні клітин, яка досягається фрагментацією міцелію. Вважається що гриби актиноміцети і целлюлозоруйнуючі бактерії більш стійкі до висушування, завдяки чому вони домінують в пустельних грунтах.
Властивості:
- Деструкція рослинних залишків на полі в післязбиральний період;
- Біоутілізація відходів рослинного і тваринного походження;
- Прискорене компостування відходів рослинного і тваринного походження;
- Поліпшити структуру і родючість грунту (шляхом накопичення в ній гумусу);
- Знизити дози внесення мінеральних добрив;
- Відновлення грунтового мікробіоценозу;
- Відновлення гумусу грунту.
Примітка: рекомендується проводити обробку розчинами біопрепаратів у вечірній час або коли похмура погода без яскравого сонця, тому що ультрафіолетові промені згубно діють на більшість мікроорганізмів. Також і температурні умови нижче або вище оптимальних параметрів викликають зниження активності мікроорганізмів, а, отже, і їх ефективності. При обробці застосовувати звичайні запобіжні заходи.
Призначення: обробка стерні, інших рослинних решток та ґрунту після збирання урожаю зернових, технічних, бобових, овочевих та інших культур, безпосередньо перед дискуванням, або оранкою.
Норма витрат збільшується залежно від щільності структури рослинних залишків.
Норми внесення – 2, 0 л/га (пшениця, ріпак, ячмінь, овес, гречка, морква, капуста, соя).
2-2, 5 л/га (кукурудза, соняшник, буряк, картопля, помідори)
Вартість 75 грн/л
Препарат розводиться на 150-200 л. води, вноситься методом оприскування, після чого робиться закладення в грунт (дискування, оранка).
0982050162,

Самодельный культиватор для трактора, для минитрактора, для ...

Как сделать самодельный культиватор ... Самое популярное устройство, часто реализуемое своими руками. ... На фото – культиватор для мотоблока.

Как сделать культиватор своими руками? - fermerteh.ru

Как изготовить культиватор самостоятельно, какой нужен для мотоблока и минитрактора.

Как сделать сцепление на самодельный трактор
Как сделать виброплиту своими руками видео
Где в красноярске учат на машиниста экскаватора
Показать / написать / закрыть комментарий(ии)